| DumitruRomania a întrebat:

Ce este Free DOS? Puteti sa-mi dati text si imagini? Va multumesc, tuturor(anticipat, desigur)! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Sheldon a răspuns:

Daca te referi la cumpararea unui pc sau laptop si in descriere spune ca Free Dos atunci
Free Dos inseamna un pc sau laptop fara sistem de operare preinstalat(OS).
Laptop-ul sau pc-ul se vinde fara sistem de operare, poti instala tu pe el ce vrei

1 răspuns:
| DumitruRomania explică:

Iti
multumesc Sheldon! Pana sa primesc raspuns la intrbarem-am uitat pe
Google si am aflat ca Free DOS e o varianta de MS-DOS. Oricum cand imi
dau seama cum se da funda iti dau pentru ca ai vrut sa ma ajuti.