| mary123 a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta. As avea nevoie de un converter din mkv in avi, dar care sa fie free, fara trial period sau chestii de genul, daca se poate, desigur. Mersi anticipat :*

1 răspuns:
| edy132 a răspuns:

Acesta il folosesc si eu, imi este de mare ajutor si nu m-a dezamagit niciodata. Am incarcat pe un site instalarul. Porgramul poate converti si in mkv, avi si este compatibil cu orice versiune de windows. Pe alt sisteme de operare nu stiu daca ruleaza.

Link :http://www.upload-ro.ro/download.php?file=8309fb12c820bcc4233c574c38793690

Funda?:D