| hermina7070 a întrebat:

Ce este un admin?

Răspuns Câştigător
| lavinia06 a răspuns:

Un admin in cazul de pe facebook e un administrator al paginii care publica diverse chestii e ca un al doilea proprietar! Sper ca te-am ajutat (FUNDA?)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul sau una, cum este la acest site, care este injurata de mai toti userii laughing) eu nu fac asa ceva, sunt bine crescut, a dica nu injur pe la spate, aia e!

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

O persoana fara viata personala.

| Rebecca123 a răspuns:

O persoana care este "stapan" pe ceva adica ca un sef de exemplu cum ar fi un site se zice ca cel care l-a facut este admin

Răspuns utilizator avertizat
| mihnea167 a răspuns:

Un sef. De exemplu la counter-strike la un server este un admin care ii poate da ban, kick, etc. Admin=Sef

| Ovidiu_Cristian_Grecu_1990 a răspuns:

O persoana care conduce un serviciu