| STEA2003 a întrebat:

Ce este virusul,, Politia romana"?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Sa nu te pui sa platesti.Am auzit ca unii au platit laughing, oameni dusi cu mintea.Pai politia daca vrea bani, ori iti trimite amenda prin posta, ori iti bate la usa.Mai mult ca sigur nu trimite acest virus numit Politia Romana.

3 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Este un virus. Este foarte foarte foarte foarte foarte foarte foartefoarte foarte foarte foarte foarte foarte foartefoarte foarte foarte foarte foarte foarte foartefoarte foarte foarte foarte foarte foarte foartefoarte foarte foarte foarte foarte foarte foartefoarte foarte foarte foarte foarte foarte foartefoarte foarte foarte foarte foarte foarte foartefoarte foarte foarte foarte foarte foarte foartefoarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte periculos. Salut!

Răspuns utilizator avertizat
| Vizitiu09 a răspuns:

Daca intri pe filme porno asa patesti