| OfXs a întrebat:

Cum aflu daca am virusul politia romana in PC? Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

E simplu daca ai acest virus in loc de welcome iti apar o poza ceva de la minister politia romana articolu nu stiu cum

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Si de acolo nai sa mai poti face aparent nimic pur si simplu nu-ti va intra in windows

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Ba nu stiti nimic poti face ceva restarte-zi pc dai pe F8 dai pe safe mode command prompt si daca vrei sa il disinfectezi te duci pe net scrii bitdefender labs pe net pe google si dupa dai download la bitdefender removal tools rootkit removal dai download si scanezi si scoti toti virusii si dupa dai restart la calculator normal.Si gata nu stiti nimic.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ti-a afisat nimic, inseamna ca nu il ai.

| contαbαndonαt a răspuns:

Nu ma pricep, n-am patit-o pe p.c.-ul meu dar am gasit aici un art. interesant care s-ar putea sa te ajute, si anume: http://www.faravirusi.com/......eliminare/

| Garsonfane1979 a răspuns:

Simplu dai un restart si cand ti se va deschide pcul va aparea o poza in care zice ca daca nu platesti amenda te baga la puscarie.