| oooana007 a întrebat:

Ce fac daca nu imi mai apare nimic pe ecranul de la laptop? Doar sageata de la mouse, care se misca ..asta insemnand ca merge,.e laptop nou, de 2 luni, nu se pune problema ca ar putea fi ars ceva, nu? :-s FUNDA!

1 răspuns:
| InnocentSίn a răspuns:

Buna!
Se poate, de ce nu? Ar putea fi o problema si de la placa video sau chiar de la hardware.Probabil,cand l-ai cumparat acestea nu functionau tocmai bine.Parerea mea.Incearca sa consulti un specialist.
Bafta! kiss