| AnnღdraaღaaaA a întrebat:

Ce face, pentru ce e bun DEMON Tools si pentru ce windows e?

4 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Poate emula un CD/DVD dintr-un fisier imagine. Pe scurt virtualizare la un Drive. Fie CD/DVD sau HD Ex: ISO
De la XP in sus merge.

| Twitter a răspuns:

E la fel ca Power ISO doar ca putin mai bun laughing
Cauta si tu pe google rolling eyes ca doar nu iti dam noi copy/paste pentru ca tie iti este lene sa scrii 2 cuvinte pe google. straight face

| cosmin21 a răspuns:

"daemon tools" e bun pentru atunci cand instalezi un joc si iti cere cd, practic emuleaza un cd, dvd, si merge pe toate windows-urile de la xp in sus

| Cristian1994 a răspuns:

Demon tools este folosit pentru instalarea unor jocuri cum ar fi fifa 10 sau altele.Este de recomandat sa se utilizeze la windows xp proffesional. funda? Multumesc!