| xDedee3 a întrebat:

Ce faci cu un adapter de la Buletooth.? Sau nu aveți idee cum iau poze de pe telefon in pc, pentru că nu funcționează.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Cu ajutorul unui adaptor USB BLuetooth poti transfera poze si muzica de pe un telefon pe un PC care nu are Bluetooth. Acest adaptor vine la pachet cu un CD pe care este un driver de instalare pentru a-l face sa functioneze. O alta metoda de a transfera fisiere Telefon-PC si invers este cu ajutorul unui cablu de date sau daca ai card, poti cumpara un cititor de carduri care se poate conecta la PC.