| sunnyway a întrebat:

Ce imi recomandati dintre telefoanele Samsung Galaxy 5 si Samsung Galaxy Mini?
Multumesc! Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Daca iti place galaxy 5, mergi pe el. Insa galaxy mini este mai performat, are GPU,(o componenta hardware). Astfel, pe galaxy mini te vei putea juca jocuri 3d, pe laga pe 5 doar 2d. Plus ca acea camera este mai buna, la galaxy mini.

2 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Galaxy Mini ti-as recomanda.Dar daca nu faci poze si umblii mai putin pe net alege Galaxy 5. (cred ca e si mai ieftin decat Mini)

| Branza_3115 a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Mini,deoarece are sistemul de operare mai bun, este mai nou, si este mult mai practic.Cu placere! big grin