| Rogger14 a întrebat:

Ce imi recomandati, luna in calcul toate punctele de vedere ale acestor doua smartophone-uri :

Ce sa aleg intre un :
1.Samsung galaxy Ch@t b5330 si
2. Iphone 3 gs? Funda

Răspuns Câştigător
| AlexVizitiu a răspuns:

Daca esti o persoana careia ii place sa trimita SMS-uri. emailuri etc. iti recomand Galaxy Chat pentru ca ai avantajul tastaturii qwerty.Insa daca vrei mai multe jocuri/aplicatii pe telefon iti recomand iPhone-ul.

3 răspunsuri:
| sickoffallthings a răspuns:

Iphone desigur, daca ai banuti la portofel.

| Finetti1313 a răspuns:

Eu am un Samsung Wave 3 si este un telefon foarte bun! Intre Samsung Ch@t si iPhone iti recomand iPhone pentru ca are mai multe aplicatii. Eu sunt destul de multumita de iPhone-uri si cred ca o sa-ti placa! happy funda? puppy dog eyes

| Nmemmi a răspuns: