| adytza1998 a întrebat:

Ce imi recomandati Ps2 slim modat sau xbox 360?

3 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Eu iti recomad ps3 pentru ca: e mai nou ca ps2(ps2 e model mai vechi, a aparut in 2000), sunt sanse mai mici sa dea ylod decar rrod la xbox(acestea sunt,, boli,, ale consolelor, daca vrei ps3 am eu unul acasa, daca vrei ti-l vand.

| andreicaia99 a răspuns:

Am eu ps2 de vanzare detalii daca te intereseaza lasa un mesaj aici la raspunsul meu

| madalyn12 a răspuns:

Eu din propira experienta iti recomand xbox 360. e foarte bun. jocurile merg extraordinar cu o grafica foarte buna decat ps 2 mod. eu asa iti zic ia-ti un xbox 360 e ft misto... daca iti plac jocurile gen far cry call of duty poti sa le cumperi si le joci si uitate pe net cum se face la xbox 360 nu ai telecomanda ca la wii. funda? plz?