| ggalilei a întrebat:

Ce inseamna atunci cand vrei sa intri pe un site de adulti si site-ul iti cere permisiunea de a stoca cookie-uri in calculatorul tau? E bine sa dai accept? Sau nu?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Marea majoritate a site urilor folosesc cookie uri pentru a mentine salvate anumite setari pe care le faci si sa fie tinute minte la urmatoarele vizite. Nu e nicio probleme daca refuzi stocarea

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrey663 a răspuns:

Cu ajutorul lor pot vedea altii pe ce site-uri ai intrat.
La alte site-uri iti da un avantaj.Dar pe filme porno nu, deci spui ca NU VREI!