| EcstasyW a întrebat:

Ce este qq.exe? Cand deschid calculatorul imi cere permisiunea de a deschide un program qq.exe. Pana acum nu am deschis acel program pentru ca am inteles ca este un virus? Asa este?

Răspuns Câştigător
| Nume2 a răspuns:

Ar trebui sa gasesti ÌÚѶQQ2011 sau Tencent QQ in control panel si sa-l stergi, nu ar fi rau daca ai scana tot PC-ul cu un antivirus bun si cu asta https://www.malwarebytes.com/mwb-download/

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu stii ce face un program, atunci este de preferat sa nu-l lasi sa se deschide /functioneze.
E ca si IRL: nu lasi in casa necunoscuti...