| agtgr a întrebat:

Ce inseamna daca pe carcasa scrie windows live?

3 răspunsuri:
| IFeelS0Alone a răspuns:

Pe carcasa la ce?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windows Live sub această denumire sunt reunite mai multe servicii oferite de compania Microsoft. Exemple: Windows Live Mail, Windows Live OneCare Safety Scanner, Windows Live Favorites, Windows Live OneCare, Windows Live Messenger, Windows Live Search, Windows Live Alerts, and Windows Live Local, etc.

| flixbuster a răspuns:

Probabil ai un joc care se joaca pe Internet folosind programul Windows Live.

Alternative din aceeasi categorie: Steam, UbiPlay, Origin. Depinde de dezvoltatorul jocului ce tehnologie a ales pentru online play.