| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna mesajul Install Adobe Flash Player? Tot timpul imi apare acest mesaj si nici e-mailurile nu le mai pot deshide. Mi se spune sa protejez parola de la adresa de e-mail prin instalarea programului de mai sus. Va rog mult ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| aysun a răspuns:

Daca nu poti deschide e-mailurile e virus. Ai grija pe unde iti introduci parola de la e-mail.

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Incearca sa iei de pe site-ul oficial. este un programel de max 10mb cu ajutorul caruia poti vedea toate aplicatiile de pe IE.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instaleaza Adobe Flash Player inseamna. Trebuie sa-l instalezi ca sa poti viziona filme de pe site-uri ca youtube si multe alte lucruri.