| zoomumba a întrebat:

Ce inseamna notificari(la TPU. MA REFER)?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Acolo poti bifa, daca vrei sa primesti notificarile pe e-mail, atunci cand prietenii tai pun intrebari. Daca vrei sa primesti aceste notificari, doar atunci cand o parte dintre prietenii tai pun intrebari, in acest caz bifezi a treia optiune si selectezi unul sau mai multi utilizatori. La mine aceasta optiune, din pacate, nu functioneaza. Poate tu vei avea mai mult noroc.
Da clic pe "Notificari" si vei intelege mai bine! Succes!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@mily75, multumesc pentru apreciere! Numai bine.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Acolo poti bifa, daca vrei sa primesti notificarile pe e-mail, atunci cand prietenii tai pun intrebari. Daca vrei sa primesti aceste notificari, doar atunci cand o parte dintre prietenii tai pun intrebari, in acest caz bifezi a treia optiune si selectezi unul sau mai multi utilizatori.