| Idontcare69 a întrebat:

Mi-a aparut in notificari ca raspunsul meu a fost apreciat de editori, ce inseamna asta? happy

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Atunci cand un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori" primesti cate o moneda TPU.
În funcție de numărul de monede obținut, se poate comanda din Magazinul de Premii produsul dorit.
Valabilitatea unei monede este de 180 zile de la data când a fost primită. După această perioadă, moneda respectivă nu va mai putea fi folosită.