| cristinasotir a întrebat:

Ce inseamna si ce trebuie sa faci daca atunci cand vrei sa te conectezi cu telefonul la o retea de wifi si scrii parola, iti apare ceva care scria ´imposibil de conectat la retea´?
funda raspunsului corect
mersi

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Are parola

| horia2012 a răspuns:

Parola gresita. Daca introduce parola buna si corect, se conecteaza direct.

| Doctorfishadi a răspuns:

Introdu parola, dar nu aia din contract. Exista alta parola.Trebuie sa intrii pe site-ul de admin.Il gasesti prin actele routerului. Daca nu ai mai conectat nimic la router pana acum trebuie sa intrii pe site-ul ala si schimbi parola.Cauta actele de la router si vezi ca zice acolo site-ul si cum faci.Bafta!

| cristinasotir explică:

Nu e rutarul meu