| anonim_4396 a întrebat:

mi-am cumparat telefonul vodafone smart 858 (sistem de operare android) am wifi(wirelss) conectat...am gasit cateva retele de wifi dar cu parola (eu nu am wirelss acasa) intrebare este cum pot afla parola sau unde gasesc si eu wifi gratis fara parola ~mersi funda

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Nu ai cum sa afli parola big grin e o retea cu nr de utilizatori mic si inchis
Vezi ca cei de la rds distribuie net gratis prin wifi si alti operatori in Bucuresti si in alte orase.

| Intruder19 a răspuns:

Parola nu ai cum sa o afli iar singurele locuri unde gasesti wi-fi free sunt pub-urile, mcdonalds, mall-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai parola nu stiu cum poti so o afli,de gasit un wireles neparolat e cam greu(doar pe langa institutii, in parcuri, in mall-uri)mai bite iti cumperi tu unul, dar nu prea are rost daca ai numai telefon mobil cu wifi si nu ai si laptop. Faci cum vrei.