| teroalex008 a întrebat:

Ce inseamna un fisier GRP?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine de aici: http://www.fileinfo.com/extension/grp

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

GRP-program manager group
Extensia fisierului GRP este de asemenea folosit pentru a stoca grupuri de software care sunt enumerate în meniul de start de sistem de operare Windows. Fişierele cu extensia. GRP sunt utilizate pentru a stoca descrieri şi liste de programe care pot fi accesate prin meniul Start. Fişierele cu extensia GRP fişier. deţine, de asemenea, link-uri către aplicaţiile referire în dosar. Grupuri cu extensia GRP fişier. sunt folosite pentru a stoca foldere care sunt create în meniul Start. Acest fisier este folosit pentru a stoca programe în dosare, cum ar fi "Jocuri", "Accesorii", "principal" sau orice alte dosare. Utilizatorul poate edita conţinutul fişierelor cu extensia GRP fişier.

| Minks a răspuns:

Este un format din windows care reprezinta o lista de programe din bara de start.

| Alekaaa_7170 a răspuns:

Stie cineva ce este ala un fisier?winking