| IIIx333III a întrebat:

Ce jocuri de strategie gen Age of Empire stiti? Funda. Mersi.

3 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Empire Earth

| DEBrown a răspuns:

Lord of the Rings - The Battle of the Middle Earth
Stronghold Crusaders 1, 2
Warcraft III - The Frozen Throne
Age of Empires 1, 2, 3
Age of Mithology
Zeus

Daca imi mai aduc aminte iti mai zic.

| Nimigean_Aurora_1994 a răspuns:

MarketGlory este un joc de strategie, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali. Este unul dintre putinele jocuri de business in care sunteti rasplatiti pentru activitatea zilnica. Va las link.ul pentru a va inscrie :

http://www.marketglory.com/strategygame/NLAurora

PS: Parola trebuie sa contina o litera de tipar, un "semn" (@,$, %...), si cel putin o cifra.