| Myr3ll1994 a întrebat:

Ce jocuri merg bine adica sa nu sacadeze pe un calculator cu 1 gb ram, placa video 64 mb, procesor 1.24 gen shooter

Răspuns Câştigător
| sergiu a răspuns:

Max Payne 1 si 2, Mafia, GTA Vice City, GTA San Andreas, SWAT 4, Hitman 2, si ar mai fi dar nu imi vin in minte acum. Astea ce le-am zis sigur iti merg, dar bineinteles ca nu cu toate detaliile la maxim. Pana acum vreo 6 luni si eu am avut tot o placa video mai modesta de 64 de mb, dar jocurile astea imi mergeau. Spor la jocuri! big grin

7 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Incearca si quake live, nici macar nu trebuie sa-l instalezi, il joci direct in browser. Poti sa joci si de proba sa vezi cum e, dar daca vrei sa ai mai multe optiuni si sa beneficiezi de mai multe lucruri, trebuie sa-ti faci cont!
uite si adresa: http://www.quakelive.com/#home

| zxsds a răspuns:

Gta 3, Vice City, CS, etc

| aLinux a răspuns:

Gta 3, gta vice city, cred ca si gta san andreas
nfs underground 1 si 2... sunt multe

| unione a răspuns:

Mario

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cs, sau crossfire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loool mai exista astfel de pc-uri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mario foreverrolling on the floor