| Trollerul a întrebat:

Ce jocuri merg pe Intel Pentium Dual Core 3.0 Ghz cu o placa video AMD Radeon HD 7970 si 6 gb ram?

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troller fiind http://www.i2.orgimg.com/......7501-1.jpg
Logic ca pui placa video de 18 milioane pe procesor de 3.

| Gabi05 a răspuns:

Sa fim seriosi.Mai are o intrebare la fel.Voi chiar credeti ca are procesor de 2milioane si placa video de 17milioane.
Mai urmeaza sa aiba si o sursa de 1500W.

| Me2 a răspuns (pentru Gabi05):

rolling on the floor buna asta Gabi
@Trollerul hai frate ne lasi, asta nu o crede nici bunica, adica, cum sa combini un procesor ca ala, sunt 80% sigur ca este pentium e5700 cu o placa video de 16-17 mil? si 6 gb ram, de ce nu 8? Spune ca ai tripple channel si eu imi dau demisia, sau poate ai 4+2gb

| Trollerul explică (pentru Me2):

Nu inteleg ce va mira asa... pe placa video am dat 300 de lei la mana a doua si pe procesor am dat 80 de lei, i'ar ramii ii aveam demult, eu vorbeam foarte serios straight face...

| Gabi05 a răspuns (pentru Trollerul):

Hai ma lasa vrajeala, placa video e de generatie high end, nu se da nici la 900lei la mana a doua.
Cu asa combinatie vei primi bsod la 2 minte.

| Me2 a răspuns (pentru Trollerul):

Te cred, placa aia video este high-end, noua costa 1.600 lei, iar SH vreo 1.000 si tu ai gasit la 300? Hai frate du-te si fraiereste pe altcine-va, ca pe noi, cei care ne pricepem, nu ai cum

| Trollerul explică (pentru Me2):

Ba tu esti prost la cap? Placa video am luat-o cu 300 de lei de la piata de vechituri, adevarul e ca cerea pe ea 400 dar am scos-o la 300, si inca nu am o placa de baza pentru aceste componente, si eu sunt constient ca placa asta video e mult mai scumpa si e de generatie high-end, dar nu le am cu procesoarele, recomandati'mi un procesor bun pentru placa asta video, orice procesor ori ca este Intel ori AMD pentru ca inca nu am achizitionat placa de baza.

| Me2 a răspuns (pentru Trollerul):

Asa sa vorbesti cu **** ok, nu cu mine, nu iti mai recomand nimic bai baiatule

| Gabi05 a răspuns (pentru Me2):

Dupa ce ne minte, mai cere si recomandari.

@trollere Iti recomand un fx6300 sau un I5 4430.
Si pune si tu niste poze cu placa video. Daca vrei

| Gabi05 a răspuns (pentru Trollerul):

Faci misto de mine asa.Ai zis ca nu ai procesor.Cum naibi ai facut tu poza la placa in gpu z daca nu ai procesor.
Poza aia o gasesc pe google. Vroiam sa faci poza la placa video pusa pe birou si daca e sa faci un 3d mark sa vedem scorurile la placa video. Daca vrei

| Trollerul explică (pentru Gabi05):

Am pus-o pe un alt pc.

| Gabi05 a răspuns (pentru Trollerul):

Da sigur, unde ce am gasit in 2 secunde.

http://www.google.ro/......tp?/search

Nu mai minti ca nu te crede nimeni

| Gabi05 a răspuns (pentru Trollerul):

Si cum ai facut tu poza, ca daca dai prynt screen se pozeaza si desktop-ul.Mai bine lasi minciunile

| Trollerul explică (pentru Gabi05):

Am pus-o pe pc-ul lui tata care are i7, daca vrei iti fac poza la tot desktopul.

| Trollerul explică (pentru Gabi05):

Uite aici amice;) http://prntscr.com/1kbm3x

| Gabi05 a răspuns (pentru Trollerul):

Eu am zis sa pui poza cu placa video pe birou la tine. Daca caut mai bine gasesc si i7+hd7970

| Trollerul explică (pentru Gabi05):

Atunci cauta frate happy, eu acum pot sa ma bucur de noul meu calculator cu un AMD X3 2.5 GHz cu 4 gb rami si placa videohd 7900, bafta; )

| Gabi05 a răspuns (pentru Trollerul):

1.ram-ul nu are plural, decat sa minti mai bine ai invata gramatica
2.amd athlon 2 x3 e mai slab ca pentium duual core
3.Te minti singur, cu hd7970 +x3 aveai parte numai de bottlemark.

Tactu are i7 iar tie ti-a luat un procesor la 3 milioanelaughing.
Daca nu ai habar de nimic despre it de ce minti?

| Trollerul explică (pentru Gabi05):

Mai bine invata tu gramatica, eu nu am gresit deloc, rami se scrie cu un singur i dar daca tu esti marele destept al curului te felicit happy

| Gabi05 a răspuns (pentru Trollerul):

Mai bine taci ca te faci de ras cand scrii.
1gb ram-2gb ram nu cum zici tu
1gb rami -2gb rami

| Trollerul explică (pentru Gabi05):

Amice, tocmai tu te'ai facut de ras happy, daca te uiti la posturi, niciunde nu am scris rami unde este vorba despre doar un gb RAM, nu mai sti ce sa zici sa iesi din pozitia asta de nestiutor penibil happy

| Gabi05 a răspuns (pentru Trollerul):

Ia citeste tu mai bine unde iti laudai tu x3+hd7970.

Nu are rost sa mai scriu ca esti exact ca aia care daca nu le dai dreptate nu scapi de ei.

| Trollerul explică (pentru Gabi05):

Am scris 4 gb rami, m-am referit la mai multi rami si nu sunt singurul care scrie asa, deci iar te'ai facut singur de *** straight face.

| Gabi05 a răspuns (pentru Trollerul):

Nu are rost sa incep sa tin lectie de gramatica cu tine, ca vad ca tu nu intrlegi.
Si cei care sceiu rami gresesc.

Tu te faci de ras cand scrii gresit gratamtical

| Trollerul explică (pentru Gabi05):

Frate, iar te'ai facut de ***, uitate la toate posturile mele si vei observa ca toate sunt scrise perfect gramatical, dar in ultimul tau post daca te uiti bine ai facut de rusine limba romana happy, vad ca nu incetezi sa te faci de rusinewinking.

| Gabi05 a răspuns (pentru Trollerul):

Nu mai scriu nimic, ca esti batut in cap si daca nu vezi nimeni nu te crede. Minti la fiecare intrebare

| Trollerul explică (pentru Gabi05):

Ma bucur ca ai cedat, gramatica ta imi dadea dureri de stomac.

| Gabi05 a răspuns (pentru Trollerul):

Uite cine vorbea, ala care scrie rami si minte.
Hai lasa-ma

| Trollerul explică (pentru Gabi05):

Ok, o zi placutawinking

| Gabitzu246 a răspuns:

Trebuie sa schimbi neaparat procesoru, pentru ca nu o sa tina pasu cu placa video.

| mayweather01 a răspuns:

Mai bine intreaba ce jocuri nu merg?