| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri mi-ar putea merge pe un notebook cu 1Gb ram, video integrat intel, procesor intel atom 1, 6ghz? gen Cs, ce NFS-uri, etc? fara mistouri va rog

4 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Uite o lista cu peste 40 de jocuri care sigur iti merge, ai tot ce vrei acolo GTA, fotbal, Masini, CS, vezi ce iti place.
http://www.byetsoft.eu/jocuri-games

| rsn13 a răspuns:

Pai este un site (nu-l mai stiu) dar scrie pe "goagal" test a game compatibility si alegi jocul iar el iti scaneaza pc-ul si iti zica daca iti merge sau nu

| chelutzul a răspuns:

Jocuri sunt o gramada... daca iti place un joc de exemplu "GTA 4",
intri pe Google si scrii "GTA 4 system requirements" si asa vezi ce cerinte are. daca sunt compatibile cu ce ai tu pe notebook atunci ma bucur.numai bine

| Rzw_Littlle_1996 a răspuns:

Intra pe "can you run it" de laptop si dai la un joc de acolo si astepti asati scaneze notebook-ul si o sati zica daca merge. Funda?