| Barasel a întrebat:

Am un notebook care dupa ce am facut windows-ul nu imi mai merge netul dar inainte mergea si am instalat driverele.Am un notebook Toshiba procesor Intel atom si placa video Intel graphics media accelerator 3150.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Probabil nu ai instalat driverele corespunzatoare, sau nu le-ai instalat pe toate. Driverele corecte le gasesti pe pagina oficiala a placii tale de baza.
Intra pe my computer/proprietati/Device Manager. Acolo iti spune daca e ceva ce nu e instalat.
Bafta!