| unknown3243 a întrebat:

Ce jocuri mi-ati recomanda pentru sistemul asta ( nu e pentru mine): placa grafica: nvidida geforce 6200 turbo cache, ram: 2gb, procesor: amd 64 athlon X2.

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Age of Empires III,Battlefield Vietnam,Battlefield.1942,Counter Strike 1.6,Delta.Force Extreme,Grand Theft Auto Vice City,Prince of Persia,Stronghold Crusader Extreme,RedAlert

| Dextererica a răspuns:

Nfs undercover, pro street, call of duty 4, fifa 10, farming simulator 13. Fundita?

| gsg9999999 a răspuns:

Iti recomand gta san andreas multi player, counter strike 1. 8, call of duty modern warfare 2, flat out 2, metin, ned for speed hot pursuit relwed(3), blur, nfs undercover, delta force extreme, prince of persia warrior within.Aceste jocuri sigur iti vor merge.