| unknown3243 a întrebat:

Miar putea merge fifa 11 pe sistemul asta? placa grafica: nvidia geforce 6200 turbo cache, procesor:amd 64 athlon x2 2.0 ghz, RAM 2 gb, windows: 7. Nu vreau raspunsuri de genul uitate la cerinte sau cu can you run it eu vreau cu aproximare ca mi s-a intamplat sa mearga jocuri care imi cereau mai mult si imi mergeau bine.

6 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Placa video este cam prostuta deci nu vei putea da detaliile sau rezolutia prea mari.S-ar putea sa iti mearga fragmentat.

| Cosmin a răspuns:

Salut. Iti va merge fara probleme, stai linistit.

| DoRaTo96 a răspuns:

Nu sunt sigur, ma uit la rami si la procesor dar placa video e proasta.

| Rauldenis a răspuns:

Eu am computerul cu cerinte jumatate din cat ai tu si imi merge FIFA 12

| Rakyy a răspuns:

Este putin cam greu de spus nevidia imi cere si mie placa video e dela Asus dar te rog sa incerci ceva descarca dupa internet ati tot un driver dar trebuie sa inbunatatesti placa video si te invat ceva poti sa o inbunatatesti sunns mai multi ram eu asa am facut si acum imi merge orace joc fifa 11 tot imi merge ca pe roate te rog incearca ia id-ul meu si spune-mi daca o sa iti mearga:ciobanumarian.21 sau mai bine il incerci pe asta marian_caratistu3000

| Darkotdm a răspuns:

St sanse sa nu mearga, iar daca merge o sa mearga intrerupt sau o sa incarge sistemul