| Yuuuki a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pana in 12 milioane?
Ma intereseaza sa mearga bine in aplicatiile de tip office,sa mearga fluid pe net, browsing filme Hd si Yt mai ales in 720p si 1080p.Nu ma intereseaza partea de gaming si eventual sa fie inclus si windows in banii astia
multumesc happy

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nou n-ai sa gasesti. La banii aia doar tableta daca-ti iei! Poti lua unul second hand dar care are 12 luni garantie si care a fost testat in timp: https://www.abdcomputer.ro/......bcam-6294/
Eu asa mi-am luat si sunt multumit de el. Cu Windows 7 Professional te ajunge la 1260 lei si eu zic ca este excelent. Placa video este cam slaba dar fiind integrata in procesor merge foarte bine cu ansamblul.

| DryIce a răspuns:

12 milioane = 1200 ron