| AlinCosty a întrebat:

Salut TPU! Puteti sa-mi recomandati un laptop bun si pe partea de office, dar si pe gaming sau in general ceva bun overall laughing?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Gigabyte AERO 15 oled.

Răspuns utilizator avertizat
| StoicAnalysis a răspuns:

Am vazut ca de la Asus, sunt cele mai ok pe ambele planuri. Adica cel putin de la ei ai pretentii sa fie ceva bun in ceea ce cauti.

| newaccountbye a răspuns:

. Uite cateva sugestii:

1. Dell XPS 15 - acest laptop are un ecran de 15 inci cu o rezolutie de 4K, un procesor puternic si o placa video dedicata, ceea ce il face ideal pentru gaming, dar si pentru sarcini de birou.

2. HP Spectre x360 - acest laptop are un design elegant si un ecran tactil de 13 inci. Este echipat cu un procesor puternic si o placa video dedicata, ceea ce il face ideal pentru gaming, dar si pentru sarcini de birou.

3. ASUS ROG Zephyrus G14 - acest laptop este construit pentru gaming, dar are si o performanta puternica pentru sarcinile de birou. Este echipat cu un procesor AMD Ryzen 9 si o placa video dedicata NVIDIA GeForce RTX 2060.

4. Lenovo ThinkPad X1 Carbon - acest laptop are un design clasic si un ecran de 14 inci. Este echipat cu un procesor puternic si are o durata de viata a bateriei impresionanta, ceea ce il face ideal pentru sarcinile de birou.

Acestea sunt doar cateva sugestii, dar exista multe alte laptopuri bune disponibile pe piata.