| deniidenisa156 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pana in 15 milioane cu procesor bun si memorie cat de cat mare si sa mearga bine jocurile, filmele si youtube.ul dar bininteles si altele? si un link de la el daca se poate.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cumpara un desk. la banii ce ii ai nu poti gasi un laptop caruia sa ii dai acest uz si sa te multumeasca.

| rgx a răspuns:

Buna,cu un laptop de 15 mil o sa te joci doar joculete pe facebook, filme poti vedea si youtube o sa iti mearga dar mai greu cu jocurile.

| rgx a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DHDVWMBBM/ ai aici un laptop dar sa nu te astepti la minumi din partea lui in gaming.

| BoneShiver a răspuns:

1) Nu va inteleg! Doresti un laptop de jocuri sub 1500 lei? Stii cum vine asta? Exact ca ideea de a cumpara un ungunet minune care reda parul la cheliosi. Nu exista!

2) recomand un Lenovo. Sincer, imi place raportul pret - calitate. Si la capitolul jocuri... la 1500 de lei limita ar fi cam FarCry 2 sau Assassins Creed Brotherhood.