| piticu888 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pana in 3000 lei? in afara de Asus si Acer!

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Hp, Samsung, Lenovo, Toshiba

| piticu888 explică (pentru Elvina):

Mersi de raspuns, dar vreau si un link cu unul anume, o configuratie care credeti voi ca e buna si se incadreaza pana in 3000 lei, momentan am un Lenovo, stima

| orang23 a răspuns:

Dc laptop cand poti sa-ti iei un calculator super bun pe care sa-ti mearga jocurile la maxim dar e decizia ta
Uite ce ti-as recomanda
http://www.emag.ro/......9-3252122Y
e bun si de jocuri pentru ca are placa video de 2 GB procesor i7 si pana in 3.000 de lei e bun