| anonim_4396 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati?

10 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Ai cam exagerat, mathematic laughing

| m4them4tic a răspuns:

Cum nu ai precizat nicio limita de pret:
http://www.emag.ro/......p271668535

| m4them4tic a răspuns:

Da, stiu ca am exagerat, dar nu am incalcat nicio cerinta deoarece nu s-a precizat limita de pret.Cand ceri sa ti se recomande ceva care poate fii procurat contra cost, e necesar sa impui o limita.

| laptopnews a răspuns:

Pai trebuie sa ne spui de ce buget dispui, pentru ce vrei sa il utilizezi ca recomandarea sa fie pertinenta. In funcite de ce vrei sa faci cu el, variaza configuratia foarte multhappy

| Nic a răspuns:

Pai ar trebui sa stim si un buget aproximativ ca sa te ajutam.Arunca o privire la emag ca au preturi destul de bune.

| lucib a răspuns:

Pff, un prieten de al meu are acer extensa 5220 si ii merge brici de 2 anitongue.ala este sfatul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, eu am un acer aspire 5920G si este foarte bun si prformant si ti-l recomand cu incredere. pop

| NikolasXD a răspuns:

Nuj, MacBook

| licutzaa a răspuns:

Salut si al meu e laptop e tot acer l-am cumparat acum 2luni in urma toti prietenii mil recomandau chiar si vinzatorul.