| Aqsta a întrebat:

Ce laptop in jur de 1.500 lei imi recomandati? (Sa nu fie HP)

Răspuns Câştigător
| Captive a răspuns:

Http://www.evomag.ro/......96386.html
Acesta este foarte bun, chiar de 1 saptamana mi l-am luat si eu si e ok. :)
Bafta.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toshiba Satellite

| KinekT a răspuns:

La 1600 gasesti in pc garage un laptop gaming mid-endasus x55vs-sx171d am jucat batttlefield 3 ultra req maxim+ farcry 3 mw 2/3 the run hot puruit pe scurt joaca toate jocurile existente la rez mare si setari low-ultra(nu stiu de crysis 2/3)

Răspuns utilizator avertizat
| Captive a răspuns:

Il gasesti pe cel.ro mai ieftin... happy

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Cauta pe okazii.ro

| Funions a răspuns:

Http://www.emag.ro/laptopuri/acer/pret,intre-1000-si-1500/c

http://www.oktal.ro/laptopuri/acer/o0-1500/

Sper sa te ajute.
Plus, in Real au mereu laptopuri bune de la Acer la care ofera si cadouri. Eu am dat pe al meu 1500 de lei, mi-au dat rutter, bon de 150 de lei plus o geanta :)