| nukeyly a întrebat:

Ce laptop scos pe piata are toate tastele individuale de la o tastatura clasica?
Deci pica din start cele sub 17" diagonala cred.
Ex: buton windows, buton maus dreapta[properties], home, end, page up, page down, si bineinteles tastatura numerica.
--
Nu vreau tastatura externa, de ex Laptop ASUS TUF A17 ar fi un candidat dar, nici asta nu e ok la taste chiar daca are pe maus pad si butoanele individule sx dx care la multe laptopuri sunt lipsa.
nici IB-AC6113 IcyBox 13 Port USB 3.0 Hub with USB charge port nu cred ca ajunge, da na.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vrei asemenea tastatura, poti folosi una externa, conectat prin port USB. Si mouse extern se poate folosi.
Daca n-ai suficiente porturi USB, poti folosi un Hub (distribuitor) USB.

| VoidEternal a răspuns:

Tastelenastea sunt și pe laptopuri de 15, dar unele sunt pe second function (fn).