| photographer24 a întrebat:

Ce laptop ziceti sa aleg intre astea doua?:

1. http://www.emag.ro/......p59-318286

2. http://www.emag.ro/......640-055XEU

Primul este un Laptop Lenovo IdeaPad B560A cu procesor Intel® CoreTM i5-520M 2.40GHz, 4GB, 500GB, nVidia GeForce GT 310M 1GB Optimus + Intel® HD Graphics, FreeDOS, Negru

Al doilea este un Laptop MSI CX640-055XEU cu procesor Intel® CoreTM i3-2310M 2.1GHz, 4GB, 500GB, nVidia GT520M 1GB, FreeDOS, Silver

FUNDA

Răspuns Câştigător
| cosminzk8 a răspuns:

Asus si Lenovo sunt extrem de bune in materie de laptop.uri indiferent de specificatii pe cand MSI este printre cele mai slabe, recomand cu cea mai mare placere Lenevo mai ales ca are un procesor mai bun si foloseste tehnologia optimus!

4 răspunsuri:
| Mihai1972 a răspuns:

Lenovo fara discutie, mai ales din punct de vedere al procesorului si este o firma foarte buna, in curand imi voi cumpara si eu un Lenovo! Deci vot Lenovo!

| Moooosssee a răspuns:

Lenovo clar. exact acelasi laptop mi-am luat eu acum o saptamanahappy

| photographer24 explică (pentru Moooosssee):

Si cum iti merge? Esti multumit de placa video...de placa video imi este putin frica.

| Moooosssee a răspuns (pentru photographer24):

Da pai merge perfect...placa video nu are nicio problema este excelenta