| WeAreSmart a întrebat:

Ce mai e si Diskul din task manager de la windows 8? ca numai deschid Chromu sau alt soft ca deindata diskul e 100% si incep lagurile

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

E HDD-ul. Ai aplicatii care solicita foarte mult HDD. De aceea ai lag. Descarca asta si fa o curatenie cu el si optimizare:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
-deschide programul si du-te la start-up si vezi ce programe ai acolo si fa o optimizare.
-dezinstaleaza Chrome, curata cu programul si instaleaza-l din nou.