| mejustme352 a întrebat:

Ce marca de laptopuri ar fi mai buna pentru gaming? Sau ce caracteristici ar trebui sa aiba acesta? Dispun de un buget destul de mic, pana in 2000 lei.

2 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Asta ar fi cel mai bun in acel buget, procesor i3 puternic si o placa video dedicta buna, vei juca orice joc
http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

| Assu53 a răspuns:

Pai cam la 2000 de lei ai gasi un laptop ceva de genul cu un procesor i3, o placa video cam de maxim 1 GB, poate daca ai sanse sa prinzi vreo oferta 2gb dar nu cred..., un HD de circa 500GB, si restul nu prea mai conteaza pentru gaming. cel mai bine du-te in real sau eMAG, ca acolo gasesti laptopurile la un pret destul de scazut decat la celelate magazinewinking Bafta