| ruxi123 a întrebat:

Care este cea mai buna marca de laptopuri? (pentru gaming)
Funda!

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Un laptop nu il alegi dupa marca, ci dupa specificatii.

| hp8510p a răspuns:

Cele mai bune laptopuri pentru gaming sunt Alienware

| taken a răspuns (pentru hp8510p):

La Alienware atat la PC-uri cat si la laptop-uri sunt umflate mult preturile.
Nu se merita.
Uite un exemplu:
http://www.emag.ro/......DH0RXBBBM/
I5-4430 = 800 lei
GTX 660 = 850 lei
8 GB RAM = 300 lei
HDD 1 TB = 300 lei
Mai bagam sursa 300, dvd rw 100, carcasa 300, placa de baza 400.
Cred ca nu am uitat nimic.SSD nu are.Vine 3350.Pretul lor 6000. Da-i dracu.

| anonimul998877 a răspuns:

Alienware cu siguranta.Dar pretul lor incep de la 100 de milioane

| trolololo a răspuns (pentru anonimul998877):

Da, de la 10 miliarde încep preturile... Măcar te-ai uitat sa vezi cât costa, sau ai zis din auzite?

| anonimul998877 a răspuns:

Trolo prietene uita-te pe eMAG ca era un Alienware 120 milioane.

| trolololo a răspuns (pentru anonimul998877):

Ca era cel mai performant model din oferta 120 milioane (preț umflat cu pompa) e altceva. Dar ele in nici un caz nu pornesc de la 100 milioane. Sunt și mai ieftine.