| adacristea23 a întrebat:

Ce marca de obiective si ce marca de blitz-uri pentru aparate foto dslr mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| ElJoKeR a răspuns:

Atunci ia obiectiv Nikon si blitz Nissin dar daca ai bani te sfatuiesc sa iti cumperi D7000 sau D7100 daca chiar te pasioneaza asa ceva

3 răspunsuri:
| nyteshade1797 a răspuns:

Nikon

| ElJoKeR a răspuns:

Ca obiectiv Canon sau Nikon amandoua se bat cap in cap deoarece scot lucrurui foarte bune iar pentru Blitz iti recomand Nissin

| adacristea23 explică (pentru ElJoKeR):

Pentru un Nikon D3200, am gasit o gramada de marci si nu stiu in care sa am incredere sau daca este vreun risc sa iau unul second

| ElJoKeR a răspuns (pentru adacristea23):

Atunci ia obiectiv Nikon si blitz Nissin dar daca ai bani te sfatuiesc sa iti cumperi D7000 sau D7100 daca chiar te pasioneaza asa ceva