| M4RK a întrebat:

Ce marci de telefoane au camera foto cu bliţ?

18 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Se-urile si Nokia N82 cu blitz xenon (De asta am eubig grin).

leonardk
| leonardk a răspuns:

Lg 8330 daca mai gasesti... Baterie 1400 mAh. Uiti sa-l incarci.

| M4RK explică:

Tipuri nokia cu blitz nu stiti,(am auzit ca e mai buna marca aceasta)

| VORTEX a răspuns:

Samsung u800 are camera de 3 MPX cu blit, citeste si document word si multe altele.

| Aliyaa a răspuns:

Nokia 3600 slide e super bun telefonul si are blit si camera foto de 3. 2 migapixeliwinking

| BabyPink a răspuns:

Nokia 6500 slide :p

| YLLL a răspuns:

Nokia 3600 slide.
:d

Răspuns utilizator avertizat
| andrei09lucian a răspuns:

Eu am nokia N97 si face si cu blit poze!

| Dianna a răspuns:

Eu am un N73 si face niste poze super! nu ies miscate ceea ce e binebig grin!

| Lale_2033 a răspuns:

Eu am un nokia 3120 si are si blit si scoate si niste poze foarte clare.

| anda_9874 a răspuns:

Samsung D900i happy

| chr_7518 a răspuns:

Salut, uite aici http://www.gsmarena.com/......sults.php3 toate telefoanele din lume cu Blitz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony ericsson c905...8mp...blit cu xenon... e 13 milioane pe liber big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bliț - adică xenon sau strobe. LED-urile NU SUNT BLIȚURI!
Deci, telefoane cu bliț xenon:
Sony Ericsson (k800i, k810i, k850i, C901, C905, Satio)
Nokia (N82)
Samsung (G600, G800, G810, Pixon12)
LG (Renoir, Viewty)
Cam astea ar fi cele mai populare. Eu am Sony Ericsson K850i și sunt destul de mulțumit de el (eu sunt mai pretențios de fel).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung u800 sau nokia 3120

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am un sony ericsson care are blit si scoate cele mai frumoase poze

Răspuns utilizator avertizat