| Andrei2S a întrebat:

Ce materii software se invata la CTI si ce post se poate ocupa dupa terminarea facultatii?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri pe site ul facultatii care te intereseaza si vezi programa de invatamant. In principiu se face programare, programare orientata obiect, baze de date, algoritmica, diverse cursuri despre concepte de programare distribuita, cursuri despre structuri de date samd

Dupa facultate ocupi ce post vrei tu, majoritatea se fac programatori