| Georgiana145 a întrebat:

O intrebare pentru cei cunoscatori... Daca vreau sa ma duc, dupa terminarea liceului la scoala de agenti de politie "Vasile Lascar", ca fata, ce post pot ocupa? Daca se poate, dati-mi cat mai multe detalii. Multumesc anticipat! O seara frumoasa!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agent de politie, nu iti este foarte clar, politista, ce altceva thinking
Am vazut ca au destule locuri. poti sa te faci agent de politie sau ce o sa iesi acum. cel mai mic grad de acolo cu care se iese care este?

| Georgiana145 explică (pentru anonim_4396):

In mod clar ies politista...intrebarea a fost: ce post pot ocupa? adica vrea sa stiu daca as putea lucra intr-un birou sau.thinking la asta ma refereamhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgiana145):

Acum depinde ce buget ai, deoarece in Romania noastra stii prea bine ca spaga face totul. happy nu te angajeaza nimeni pe un post la birou fara niste cash prin buzunare am 19 ani, anul acesta sunt a XII-a si lucrez in auto cad, proiectant cad. si 3d, si crede-ma trebuie sa te duca mintea foarte mult... dar si sa ai niste bani ca sa ocupi acel post/posturi ce doresti tu Georgiana

| Georgiana145 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns. Succes si tie in ceea ce facihappy