| theROOcKsTArr a întrebat:

Ce medie trebuie sa am ca sa intru la mate-info la liceu?

6 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

8. 50-9

| DoarOana a răspuns:

Anul trecut au fost medii foarte mici la mate info in special in Cluj. La cel mai bun liceu din cluj s-a intrat cu 7. 95 sau asa ceva. De ce? Pentru ca toti fug de mate info deoarece e foarte greu.

Daca ai media in jur de 8. 50-9 sau mai mare nu ar trebui sa iti faci probleme pentru ca acum toti opteaza pentru stiinte ale naturii.

| TeoPT a răspuns:

Depinde de oraș și liceu. Ce vreți, să vă căutăm pe hartă? De ce niciodată la întrebări legate de licee nu se precizează orașul? Voi sunteți chiori?
Baftă

| meyou a răspuns:

| freestyler95 a răspuns:

Depinde si ce liceu.
De exemplu eu am intrat la Vasile Alecsandri in Iasi cu 8. 75 si anul trecut s-a intrat cu 9. 40 cea mai mica medie. Depinde de cati obteaza si unde

| Kitybush a răspuns:

In primul rand trebuie sa specifici si tu liceul, ca sa ne dam seama de medie.