| Paulicass a întrebat:

Ce-mi recomandati un sistem audio 5.1 normal de calculator sau statie + 5 boxe care are bass incorporat in boxe?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Iti iei o statie + 2 boxe + o placa de sunet buna si bate la fund orce sistem pentru pc.

| Broadband a răspuns:

Pai de ce statie si 5 boxe?
o statie cu 2 boxe fullrange sunt de ajuns daca vrei muzica,
5.1 de calculator nu stiu poate doar z5500 ca ala e mai puternic, dar pretul e prea piperat, la banii aia iti iei lejer statie si boxe de faci bairam adevarat nu jucarie.

| fresHZoNe a răspuns:

Eu am Logitech z5500 cu o placa de sunet Asus xonar d1. il folosesc pe iesire optica si crede-ma ca nu il poti da mai tare de jumatate. afara in aer liber se aude foarte bine. alegerea iti apartine. vrei fidelitate. ia-ti sistem 5.1. vrei putere, ia-ti statie si boxe.

Răspuns utilizator avertizat
| BlueVik a răspuns:

Statia!big grin