| Bogdan_Alex_1998_BTkI a întrebat:

Ce monitor imi recomandati pana in 1800Ron sa aiba minim 22 de inchi?

3 răspunsuri:
| xByte a răspuns:

Da-ne mai multe detalii, gen pentru ce vrei sa il folosesti, si ce placa video ai

| Casian_Tirzuman_1996 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=jcCdvTyXik8 vezi aici daca iti convine, pretu e de 1750 de lei, e superb

| AdrianXD05 a răspuns:

Nu cred ca merita sa dai 1800 de roni pe un monitor, eu am cumparat un Samsung syncmaster 72220 in stare perfecta de functionare cu 50 de lei, cu tot cu cabluri.