| Valentin_Matei_1998 a întrebat:

Un smartphone pana in 7 milioane? Prefer:
-ecran de minim 4 inchi
-nou
-android

Răspuns Câştigător
| stefy57 a răspuns:

Recomand Allview P5Qmax,are o diagonala de 5.3 inch.Vei fi in centrul atentiei printre colegi cand vei rula un clip pe youtube.Colegii mei cu fite de 2000-3000 lei plang.

3 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/195uk3L (link generat de conversion marketing)
Uite aici unul bun, iar pretul este accesibil :)

| dantomescu78 a răspuns:

Bun.

Deci clar ai nevoie de un Samsung daca tot vrei android si ceva calitativ.

Eu unul ti-as recomand acest model de Samsung: http://bit.ly/1dEqu1h care vad ca este la un pret promotional in aceasta perioada!