| ASDbahhh a întrebat:

Ce mouse gaming de aproximativ 100 de lei imi recomandati? De preferat cu forma asemanatoare celor Razer naga hex.

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Asta cu mouse-ul gaming este pentru a-ti lua cat mai multi bani.
Cand cumperi un mouse cel mai bine ar fi sa vezi cum il simti in mana,nu sa-l cumperi de pe Net,iti spun pentru ca am patit-o,am cumparat un mouse si nu l-am folosit deloc,nu pot sa-l tin in mana(eu ridic mouse-ul destul de des de pe mouse pad si nu puteam, cadea, in partea dreapta este rotunjit).
Cel mai bine te duci la un magazin si-l vezi, pui mana pe el, il simti.