| Anna_5295 a întrebat:

Ce numar sa apelez pentru a'mi afla minutele la cosmote?

4 răspunsuri:
| DoarEU_1902 a răspuns:

1234 sau
*123*1# - pentru minute in cosmote
*123*2# - pentru sms in cosmote
*123*3# - pentru minute in alte retele
Poti sa continui si cu *4#, *5# ...etc.depinde de extraoptiune.

| Deea852 a răspuns:

Eu trimit sms gol la nr 1515 si imi trimit inapoi mesaj cu minutele si mesajele pe care le mai am (cat mai am din total) happy

| atomikady a răspuns:

Daca ai cartela pentru minute in retea *123*1# pentru minute in alte retele *123*3# si pentru sms in retea *123*2# si daca esti pe abonament dai sms gol la 155

| Xoxo_9032 a răspuns:

#123# merge si ca sa vezi minutele favorite, sms-urile etc. Merge la orice reatea si la orice cartela.