| ZuZulache a întrebat:

Ce nume pot sa imi pun la profilul de facebook pe langa numele meu adica am vazut ca unii isi pun

3 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Pei teoretic este pentru cei care s-au casatorit si vor sa le apara si numele nou si cel ante-casatorie (pentru a fi gasiti mai usor cu search).
Poti sa-ti pui ce vrei tu, nu te verifica nimeni. Daca nu stii cum, se face in felul urmator : Account ->> Account settings ->>la Name dai click pe Edit iar sub casutele cu nume, prenume scrie " "Alternate name", completezi si apoi bifezi "Include this on my profile" si-ti va aparea langa nume, in paranteza.

| BeautifulAngel a răspuns:

Cum vrei tu poti sa iti pui, nu este nici o regula
Funda?batting eyelashes

| furtuna a răspuns:

Skumpyka.sau Frmshika...chestii d'astea