| sltlp a răspuns:

Nu arata prea bine. Ce buget ai, si la ce utilizezi sistemul?

| Me2 a răspuns:

Configuratia nu e foarte ok, raspunde la urmatoarele intrebari te rog
1.Ce buget ai?
2.La ce rezolutie te joci?

| ITSpecialist a răspuns:

Placa video e veche de 2 generatii si nu se mai produce, memoriile nu sunt pe stoc, iar sursa e cel mult mediocra.
FX8350 nu merita, ai FX 8320 cu 200 lei mai ieftin, ce poate fi dus in cateva secunde la 4GHz, dar ramai cu destui bani in buzunar.

Care e rezolutia maxima a monitorului, ce buget ai si la ce va fi folosit?